Kontakt:(+421) 917 066 605

Email:info@caminga.sk

O projekte

Tak isto ako mnoho iných nápadov, aj ten náš vznikol z uľahčenia tých činností, ktorým sa dennodenne venujeme. Najmä preto, že nie každý v nich vidí vášeň. Týmito službami sú práve pranie a žehlenie.

Chceme nosiť naozaj čisté šatstvo? Takmer u každého z nás bude odpoveď pozitívna. Nechce sa vám žehliť ani prať? Nechajte túto činnosť na profesionálov!

Prinášame na jednej strane riešenie tejto situácie. Ak ste sa v týchto pár riadkoch našli, máme možnosť odbremeniť vás alebo vašu manželku od tejto domácej povinnosti. Na to tu máme naše gazdinky.

Ak ste na druhej strane osoba, ktorá rada perie, žehlí alebo obľubuje obe tieto činnosti, máme pre vás možnosť privyrobenia si ako gazdinka :)

Ak sa nevidíte ani v jednej kategórii, je to v poriadku. Máte možnosť s nami podnikať. Akou formou? Za každú zrealizovanú zákazku vami odporučenou gazdinkou do systému získavate odmenu. Viac ku tejto možnosti v záložke naspodu „Podnikaj s nami.“

Naša história

Oficiálna história projektu sa viaže na august 2018, kedy zakladatelia sformulovali prvú víziu tohto projektu. Po vytvorení podnikateľského plánu sa výrazne rozšíril aj náš tím. Aktuálne desiatkam ľudí pomáhame dať ich veciam čistotu, zarobiť si a participovať tak na tomto projekte.

Prejav konateľa spoločnosti

Kedysi iba myšlienka. A aktuálne zhmotnená vízia. Nesmierne nás teší, že dokážeme pomôcť ľuďom denne ušetriť veľa času, ktorí by bežne strávili praním alebo žehlením. A tiež tým, ktorí domáce práce milujete, spraviť si z nich vaše hobby, za ktoré budete dostávať zaplatené.

NEWSLETTER

Zaregistrujte sa na odber noviniek